ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 ‘Gjini’ flirton me Ingridin

Shko poshtė 
AutoriMesazh
riana
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 273
Reputation : -1
Registration date : 14/01/2008

MesazhTitulli: ‘Gjini’ flirton me Ingridin   Sat Feb 14 2009, 23:46Besart Kallaku, i njohur me rolin e Gjinit nė spektaklin "Portokalli", ka organizuar tė enjten nė mbrėmje njė festė tė vėrtetė me miqtė e tij artistė, duke pėruruar lokalin e tij tė ri nė Tiranė.

Aktori ka shfrytėzuar kėto momente tė mbylljes sė sezonit tė spektaklit tė humorit nė “Top Channel”, pėr t’u marrė me biznesin e tij, si dhe pėr t’u angazhuar si lojtar nė skuadrėn e futbollit tė Krujės.

Midis shumė artistėve qė ai kishte ftuar, ra nė sy prania e Ingrid Gjonit dhe Rozana Radit, dy aktorėve tė “The SHBLSH”, Julian Deda e Gent Zenelaj, Big Mamės etj.

Besi kishte organizuar njė mini shou me batuta e kėngė, tė kėnduara nga Samanta Karavello, Emmy, por edhe Gaz Paja, njė nga miqtė mė tė mirė tė Besit.

Por festa ka qenė aq e gėzueshme dhe e ēlirėt, saqė artistėt shumė shpejt kanė harruar praninė e paparacit nė ambientet e lokalit. Nė fotografi vihet re se gjatė gjithė momenteve Gjini ka qėndruar shumė afėr Ingrid Gjonit, duke u pėrqafuar e komunikuar shumė pranė njėri-tjetrit.

Besi dhe Ingridi njihen nė sajė tė aktiviteteve tė ndryshme tė tilla qė takohen bashkė. Ndėrkohė gjatė mbrėmjes nuk ėshtė parė e dashura e Besit, edhe pse thuhet se ai ka njė lidhje pėr momentin.

Ndėrsa, sa i pėrket Ingridit, ajo pas ndarjes nga Enea ka vendosur tė mos krijojė lidhje tė gjata, e pėr mė tepėr tė ekspozohet, pasi ėshtė shprehur vazhdimisht se ajo qė ka bėrė me Enean, duke e bėrė tė njohur nė sajė tė ekspozimit gjithandej me tė, ka qenė njė gabim. /PamoramaPlus/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
‘Gjini’ flirton me Ingridin
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: