ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Eliza Dushku luan shah gjatė kohės sė lirė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
riana
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 273
Reputation : -1
Registration date : 14/01/2008

MesazhTitulli: Eliza Dushku luan shah gjatė kohės sė lirė   Fri Feb 13 2009, 23:56Bukuroshja shqiptare me famė botėrore, Eliza Dushku, ka gjetur njė mėnyrė tė pazakonshme pėr t’u relaksuar nga dita e gjatė e punės, ajo mėson tė luajė shah nė klubin e babait tė saj.

Ylli i filmit “Buffy The Vampire Slayer”, 28-vjeēare, kishte filluar tė praktikojė kėtė hobi gjatė xhirimeve tė serisė “Dollhouse”, dhe nė kėtė e ndihmon babai i saj i cili ėshtė “mjeshtėr” i shahut.

“Punojmė nga 14 ose 16 orė nė ditė. Nuk mė pėlqen tė dal jashtė dhe tė bėj festa, por mė pėlqen tė jem nė mes tė njerėzve. Dhe babai im ka njė klub nate nė Hollywood dhe ėshtė njė mjeshtėr i shahut. Andaj shkoj atje pas punės dhe ai mė mėson s’i tė luaj, nė zyrėn e tij”, ka thėnė aktorja hollywoodi-ane.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Eliza Dushku luan shah gjatė kohės sė lirė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: