ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Dafina: Shpresoj tė pėlqehet kėnga "Shum nalt"

Shko poshtė 
AutoriMesazh
riana
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 273
Reputation : -1
Registration date : 14/01/2008

MesazhTitulli: Dafina: Shpresoj tė pėlqehet kėnga "Shum nalt"   Thu Feb 12 2009, 21:44Kėngėtarja e cila aktualisht po pushton skenėn shqiptare, Dafina Zeqiri, ka thėnė se arsyeja e realizimit tė njė bashkėpunimi tė radhės ka qenė si pasojė e suksesit qė pati kėnga "La Vida Loca" nė bashkėpunim me Bleron.

Dafina sė fundmi ka realizuar njė tjetėr kėngė dhe klip, tė titulluar “Shum nalt” ku ka bashkėpunuar me Capital-T dhe 2po2, ndėrsa shpjegon se suksesi i madh qė pati kėnga “La Vida Loca”, e ka shtyrė kėngėtaren qė tė vazhdojė me bashkėpunimet.

“Pata shumė fat nė kėngėn ‘La Vida Loca’ qė e kėnduam duet me Bleron. Vullneti mė shtyri qė tė vazhdoj tė paraqitem duet nė skenė, me kėngėtarėt siē janė grupi ‘Capital-T’ dhe ‘2po2’. Besoj se edhe kjo kėngė do tė mė sjellė fat. Kemi arritur tė realizojmė njė videoklip tė mrekullueshėm qė besoj se do t’iu pėlqejė tė gjithėve”, ka thėnė Dafina pėr tė pėrditshmen “Kosova Sot”.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Dafina: Shpresoj tė pėlqehet kėnga "Shum nalt"
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: