ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Aguilera planifikon tė ndėrrojė stilin e muzikės

Shko poshtė 
AutoriMesazh
riana
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 273
Reputation : -1
Registration date : 14/01/2008

MesazhTitulli: Aguilera planifikon tė ndėrrojė stilin e muzikės   Thu Feb 12 2009, 21:40Christina Aguilera ėshtė duke planifikuar tė shkėmbejė zėrin e saj pop tė muzikės dhe tė eksplorojė muzikėn eltronike, me ndihmėn e rokerėve britanik, Ladytron.

Kėngėtarja ėshtė njė fanse e kuartetit elektronik dhe ka kėrkuar nga ata t’i ndihmojnė tė formojė njė stil tė ri muzikor.

“Sė pari dėgjuam se ne ishim njė prej bendeve mė favorite tė Christina Aguileras gjatė verės sė kaluar. Andaj udhėtuam nė Los Angeles pėr ta takuar atė nė dhjetor, ku ajo identifikoi llojin e kėngėve tė Ladytron tė cilin e pėlqente”, ka thėnė njėri prej anėtarėve tė bendit, Daniel Hunt.

“Ishim tė impresionuar pasi ajo kishte njė njohje tė thellė tė muzikės tonė, kėngėve tė ndryshme dhe jo vetėm singlave”, ka shtuar Hunt.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Aguilera planifikon tė ndėrrojė stilin e muzikės
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: