ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Jackson vuan nga njė infeksion i rėndė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
riana
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 273
Reputation : -1
Registration date : 14/01/2008

MesazhTitulli: Jackson vuan nga njė infeksion i rėndė   Thu Feb 12 2009, 13:09Michael Jackson vuan nga njė infeksion i rėndė stafilokoksik i lėkurės, i cili rrezikon t’ia shkatėrrojė indet.

Mbreti i muzikės pop ėshtė duke marrė antibiotikė me qėllim qė ta mposhtė infeksionin, i cili sipas njoftimeve, i ėshtė pėrhapur nė tėrė trupin.

Jackson ėshtė bėrė pacient i rregullt nė njė klinikė tė Beverly Hillsit, ndėrsa sė fundmi ėshtė fotografuar me fytyrė dhe duar tė inflamuara.

“The Sun” njofton se antibiotikėt janė tė paaftė ndaj infeksionit tė kėngėtarit dhe se duhet njė ndėrhyrje e madhe kirurgjike pėr ta trajtuar gjendjen e tij.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Jackson vuan nga njė infeksion i rėndė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: