ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Lennox kundėr modelimit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
riana
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 273
Reputation : -1
Registration date : 14/01/2008

MesazhTitulli: Lennox kundėr modelimit   Thu Feb 12 2009, 13:08Kėngėtarja Annie Lennox nuk ėshtė e interesuar tė jetė njė modele-zėdhėnėse pėr kampanjat e ndryshme tė modės, sepse nuk i pėlqen tė jetė ‘kali i dizajnerėve’.

Vokalistja e dikurshme e grupit “Eurythmics”, ishte shndėrruar nė ikonė tė stilit gjatė viteve tetėdhjeta dhe nėntėdhjeta, kur ishte nė kulmin e karrierės me grupin e saj, mirėpo ajo thotė se kurrė nuk ka menduar tė jetė pjesė e kampanjave tė modės.

“Nuk dėshiroj tė bėhem kali i veshjeve tė njė dizajneri... Kur tė veshėsh njė fustan tė shtrenjtė tė njė dizajneri dhe del nė pistė, nė njėfarė mėnyrė kjo ndikon nė mėnyrėn se si tė shohin tė tjerėt. Unė nuk jam e tillė. Unė nuk jam njė modele. Jam artiste dhe nuk dėshiroj tė jem pronė e njė kompanie”, ka thėnė Lennox.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Lennox kundėr modelimit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: