ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Cyrus: Ndjehem me ndikim

Shko poshtė 
AutoriMesazh
riana
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 273
Reputation : -1
Registration date : 14/01/2008

MesazhTitulli: Cyrus: Ndjehem me ndikim   Thu Feb 12 2009, 13:04Ylli i serialit "Hannah Montana", Miley Cyrus, pёlqen tё jetё person me ndikim dhe ta shfrytėzojё kёtё status pёr ta ndryshuar botёn.

Aktorja dhe kёngёtarja sё fundi u emėrua si njёra prej 100 njerёzve mё me ndikim nё botё nga revista “Time” dhe dėshiron ta shfrytėzojё kёtё pёrparёsi.

“Dua tё kem ndikim tek njerėzit rreth ambientit. Do tё doja t’i nxis njerėzit tё bёjnё gjёra tё vogla, si pёr shembull t’i mbyllin rubinetat derisa i lajnė dhёmbёt ose t’i fikin dritat kur largohen nga njėra dhomё. Ėshtё e thjeshtё!”, ka thёnё kёngёtarja.

Kjo mund tё jetё njё porosi e thjeshtё edhe pёr ne shqiptarёt, qё edhe pse kemi mungesa tё shumta sa i takon ujit tё pijshėm dhe rrymės, shumё pak kujdesemi nё rruajtjen e tyre.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Cyrus: Ndjehem me ndikim
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: