ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Snoop Dogg nėnshkruan kontratė me MTV

Shko poshtė 
AutoriMesazh
riana
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 273
Reputation : -1
Registration date : 14/01/2008

MesazhTitulli: Snoop Dogg nėnshkruan kontratė me MTV   Thu Feb 12 2009, 13:00Reperi i njohur Snoop Dogg ka nėnshkruar njё marrėveshje tё begatė me MTV-nё pёr tё lėshuar albumin e tij tё ri dhe pёr tё lansuar edhe njё shou televiziv.

Ylli i hitit “Drop It Like It's Hot”, sё fundi ёshtё ndarё nga kompania e tij Interscope Record pas 10 vitesh dhe ka nėnshkruar kontratё tё re me MTV-nё.

Snoop Dogg, emri i vėrtetё i tё cilit ёshtё Calvin Broadus, ka arritur njё marrėveshje shumё-sferёshe me televizionin e famshėm, e cila do ta sjellё atё para kamerave njё program tё ri tё titulluar “Dogg After Dark”.

Emisioni do tё pėrfshijё intervista me fytyra tё famshme, komedi dhe performanca muzikore.

Bosёt e MTV-sё po ashtu do tё merren edhe me karrierėn muzikore tё Snoop, distribuim dhe promovim tё incizimeve tё tij tё ardhshme.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Snoop Dogg nėnshkruan kontratė me MTV
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: