ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Efron shumė i zėnė pėr tė vizituar klubet

Shko poshtė 
AutoriMesazh
riana
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 273
Reputation : -1
Registration date : 14/01/2008

MesazhTitulli: Efron shumė i zėnė pėr tė vizituar klubet   Thu Feb 12 2009, 12:56Aktori tinejxher Zac Efron thotė se ai ėshtė shumė i ngarkuar pėr ta shfrytėzuar statusin e tij tė yllit dhe pėr tu argėtuar.

Ylli i “High School Musical”, i cili luan krahas aktorit Matthew Perry nė filmin e ardhshėm “17 Again”, thotė se ai nuk ka kohė pėr tė ndjekur klubet dhe mė shumė preferon tė qėndrojė nė shtėpi dhe tė praktikojė vargjet.

“Sė fundi kam punuar shumė, andaj vėrtet nuk dal askund gjatė tė premtes mbrėma. Qėndroj brenda dhe praktikoj skenat e mia pėr ditėn e ardhshme. Por kur gjej ndonjė kohė tė lirė zakonisht dal me shokėt, shokėt e afėrt”, ka thėnė Efron.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Efron shumė i zėnė pėr tė vizituar klubet
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: