ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 “Slumdog Millionaire” hulumtohet nga policia

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: “Slumdog Millionaire” hulumtohet nga policia   Thu Jan 29 2009, 13:04


Filmi i nominuar pėr Oskar "Slumdog Millionaire" do tė hulumtohet nga policia nė Indi, pasi qė autoritete kanė marrė njė ankesė sipas tė cilės filmi nxit urrejtje kundėr njerėzve qė jetojnė nė lagjet e varfra.

Filmi fitues i ēmimit Golden Globe, i cili flet pėr njė djalė i cili rritet nė varfėri dhe arrin tė fitojė nė njė shou, nė Indi vendi ku ėshtė e bazuar ngjarja, ka nxitur kritika tė mėdha pėr shkak tė emrit (“Qeni i varfėr milioner”).

Organizatat shoqėrore janė ankuar se filmi me regji tė Danny Boyle ėshtė ēnderues, krejtėsisht kundėr shoqėrisė dhe nxit urrejtje kundrejt shtresave tė varfra. Ndėrsa tani ėshtė nė dorė tė policisė tė vendosė pėr kėtė gjė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
“Slumdog Millionaire” hulumtohet nga policia
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: