ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Rinna ka dėshirė tė flaktė tė ftohet nė serial

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Rinna ka dėshirė tė flaktė tė ftohet nė serial   Thu Jan 29 2009, 13:03

Lisa Rinna ka dėshirė tė madhe tė jetė pjesė e grupit tė aktorėve tė cilėt do tė luajnė nė ribėrjen e serialit "Melrose Place".

Aktorja ėshtė bėrė e famshme pikėrisht me rolin e Taylor McBride nė serialin televiziv amerikan “Melrose Place”, kur nė vitin 1996 iu bashkėngjit aktorėve tė tjerė pėr t’u shfaqur nė dy sezone.

Aktualisht producentėt televizivė kanė njoftuar se po punojnė pėr njė version tė radhės tė serialit, ndėrsa Rinna ka kėrkuar nga ata qė ta pėrsėrisė rolin e saj.

“Tregojuni atyre se unė jam nė dispozicion dhe e gatshme tė luaj. Jam shumė punėtore dhe shumė profesionale...”, u ka thėnė Linna gazetarėve, duke qenė e vetėdijshme se ajo nuk ėshtė e para nė listė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Rinna ka dėshirė tė flaktė tė ftohet nė serial
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: