ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Fox dhe Efron ‘ndihen’ pas njёri-tjetrit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Fox dhe Efron ‘ndihen’ pas njёri-tjetrit   Thu Jan 29 2009, 12:58


Megan Fox “ndizet” pas yllit tё filmit “High School Musical” Zac Efron, bёjnё tё ditur raportet e fundit.

Edhe pse qё tё dy janė tashmё nё lidhje, Efron me Vanessa Hudgens dhe Fox me Brian Austen, aktorёt e rinj janė parё duke flirtuar nё ndarjen e ēmimeve Golden Globe.

“Ishte lehtё tё shihje lidhjen nё mes tё Megan dhe Zac. Kishte momente kur dukej se ata ishin tё humbur nё bisedёn e tyre, derisa Vanessa qėndronte si njё vajzё e zymtё”, ka thёnё njё burim.

“Vanessa ёshtё e dashur. Por Megan konsiderohet njё prej femrave mё tё nxehta nё planet dhe nё afėrsi tё saj Vanessa duhej thjesht njё tinejxhere. Dukej se mes Zac dhe Megan kishte shumё tėrheqje”, shton burimi.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Fox dhe Efron ‘ndihen’ pas njёri-tjetrit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: