ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Winehouse do tė vizitojė burrin e burgosur

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Winehouse do tė vizitojė burrin e burgosur   Wed Jan 28 2009, 11:04


Amy Winehouse ka aplikuar pėr tė marrė tė drejtėn tė vizitojė burrin e saj tė burgosur, nė tentimin e fundit pėr tė shpėtuar martesėn e tyre.

Blake Fielder-Civil aplikoi pėr divorc nė herėt gjatė kėtij muaji, me qėllim qė t’i japė fund bashkimit 20-muajsh.

Por, kėngėtarja raportohet se ka bėrė plane tė rikthehet nė Britani nga pushimet nė Karaibe, dhe tė vizitojė burrin e saj nė burg, nė pėrpjekje tė ndryshuar mendje rreth divorcit.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Winehouse do tė vizitojė burrin e burgosur
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: