ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Reno padit revistėn "Voici"

Shko poshtė 
AutoriMesazh
riana
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 273
Reputation : -1
Registration date : 14/01/2008

MesazhTitulli: Reno padit revistėn "Voici"   Mon Jan 26 2009, 23:26Aktori Jean Reno e ka paditur revistėn franceze "Voici" pasi kishte publikuar kinse aktori ka pasur arrest kardiak, gjė qė i ka kushtuar me punė francezit.
Ylli i filmit “The Professional” ishte hospitalizuar nė gusht tė vitit 2008 pasi kishte vuajtur nga thartira nė stomak dhe nga gastroenteriti, mirėpo revista “Voici” kishte shkruar se 60-vjeēari kishte pasur arrest kardiak.

Reno i ka paditur zyrtarėt e revistės me arsyetimin se shkrimi i tyre ia ka dėmtuar karrierėn dhe i ka shqetėsuar familjarėt dhe miqtė e tij.

“E kam paditur revistėn, sepse tė gjithė mė thėrrisnin nė telefon pėr tė pyetur pėr shėndetin tim. Nė Amerikė, ky ‘lajm’ mė ka shkaktuar probleme me studiot filmike. Prandaj nuk ėshtė gjė e mirė tė publikohen gjėra tė pavėrteta”, ka thėnė Reno pėr WENN.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Reno padit revistėn "Voici"
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: