ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Pussycat Dolls ėshtė krijuar nė garazhin e Applegate

Shko poshtė 
AutoriMesazh
riana
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 273
Reputation : -1
Registration date : 14/01/2008

MesazhTitulli: Pussycat Dolls ėshtė krijuar nė garazhin e Applegate   Mon Jan 26 2009, 23:20Grupi origjinal “Pussycat Dolls” ishte krijuar nё garazhin e aktores Christina Applegate.
Ylli i filmit “Anchorman”, kishte ndarё shtёpinё me koreografen Robin Antin, kur ajo kishte organizuar njё shou tё paturpshėm, disa vite para se grupi tё formohet.

“Kishim njё studio vallėzimi nё shtёpinё time dhe Robin Antin ishte bashkё-banore e imja. Ajo banonte aty pёr 10 vite, herё pas here. Unё isha njё prej tё parave... Isha veterane... Kemi qepur sё bashku kostumet dhe vallėzonim nё kёtё skenё tё vogėl”, ka thёnё Applegate, rreth fillimit tё krijimit tё grupit tё vajzave.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Pussycat Dolls ėshtė krijuar nė garazhin e Applegate
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: