ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Cruz e dėshiron Oskarin pėr Spanjėn

Shko poshtė 
AutoriMesazh
riana
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 273
Reputation : -1
Registration date : 14/01/2008

MesazhTitulli: Cruz e dėshiron Oskarin pėr Spanjėn   Sun Jan 25 2009, 22:59Penelope Cruz, e cila ka marrė njė nominim pėr Oskar nga Academy Awards, ka dėshirė tė madhe ta fitojė atė, pasi qė dėshiron t’ua dėrgojė fansave tė saj spanjollė.
Aktroja spanjolle ėshtė e nominuar si aktore mė e mirė nė rol dytėsor, pėr paraqitjen e saj nė filmin e Woody Allenit, “Vicky Cristina Barcelona”.

Cruz ka njė konkurrencė tė fortė pėr kėtė ēmim pasi pėrballė i ka Viola Davis dhe Amy Adams (“Doubt”), Marisa Tomei (“The Wrestler”) dhe Taraji P. Henson (“The Curious Case of Benjamin Button”).

“Jam shumė falėnderuese ndaj Akademisė dhe Woodyt pėr kėtė nominmi, po ashtu dėshiroj t’i falėnderoj tė gjithė ata qė mė kanė uruar, sidomos fansat nga Spanja. Tė shpresojmė se do tė mund ta dėrgoj Oskarin nė shtėpi”, ka thėnė aktorja.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Cruz e dėshiron Oskarin pėr Spanjėn
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: