ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Madonna sėrish me Sticky & Sweet?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
riana
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 273
Reputation : -1
Registration date : 14/01/2008

MesazhTitulli: Madonna sėrish me Sticky & Sweet?   Sun Jan 25 2009, 22:54Raportohet se Madonna ėshtė duke u pėrgatitur qė tė rinis turneun "Sticky & Sweet" pas suksesit tė madh qė arriti gjatė vitit 2008.
Spekulohet qė hitbėrėsja e kėngės “Material Girl” ėshtė duke planifikuar njė varg tjetėr koncertesh pėr verėn e vitit 2009, me qėllim qė t’i argėtojė fansat nėpėr qytetet ku nuk arriti tė performojė gjatė turneut tė vitit tė kaluar.

Sipas faqes ‘MadonnaTribe.com’, turneu i ri i Mbretėreshės sė muzikės pop do tė zhvillohet ndėrmjet korrikut dhe gushtit, ndėrsa tashmė janė caktuar datat pėr koncertet nė Marsejė tė Francės dhe Milano tė Italisė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Madonna sėrish me Sticky & Sweet?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: