ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Jolie fajėson Anistonin pėr mosfitim tė shpėrblimeve

Shko poshtė 
AutoriMesazh
riana
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 273
Reputation : -1
Registration date : 14/01/2008

MesazhTitulli: Jolie fajėson Anistonin pėr mosfitim tė shpėrblimeve   Sun Jan 25 2009, 01:45Angelina Jolie raportohet se ka fajėsuar ish-gruan e tё dashurit Brad Pitt, Jennifer Aniston, pёr dėshtimin e saj pёr tё fituar ēmime sё fundi.
Jolie, 33-vjeēare, mё herėt gjatё kėtij muaji konkuroi me Anne Hathaway, Meryl Streep, Kristin Scott Thomas dhe Kate Winslet pёr kategorinė e aktores mё tё mirё nё rol kryesor nё Golden Globe, me rolin e saj nё filmin ”Changeling”.

Por, Jolie humbi nga Winslet, dhe ka fajėsuar kritikat e fundit tё Aniston pёr kёtё humbje.

“Angie ёshtё e mėrzitur. Ajo mendon se intervista e Jen ka lujtur rolin e vet nё humbjen e saj. Kritikёt kanё lavdėruar paraqitjen e Angelinёs nё ‘Changeling’ si fenomenale dhe ka pasur zhurma pёr Oskar, por tash ajo nuk mendon se do tё ketė shans”, ka thёnё njё burim pёr magazinёn britanike “Now”.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Jolie fajėson Anistonin pėr mosfitim tė shpėrblimeve
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: