ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Parker: Nuk po ndahemi

Shko poshtė 
AutoriMesazh
riana
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 273
Reputation : -1
Registration date : 14/01/2008

MesazhTitulli: Parker: Nuk po ndahemi   Sun Jan 25 2009, 01:26Ylli i serialit dhe filmit "Sex And The City", Sarah Jessica Parker, ka hedhur poshtė thashethemet se ajo ka vendosur tė ndahet nga burri i saj, Matthew Broderick.
Parker dhe Broderick kanė kryesuar titujt nė tabloidėt e ndryshėm amerikanė qė nga gushti i vitit tė kaluar kur “Star” kishte shkruar se Broderick kishte pasur njė aferė me njė femėr mė tė re.

Ndėrsa thashethemet mė tė reja janė se Parker ėshtė duke kėrkuar njė shtėpi nė New York pėr t’u zhvendosur nga Manhattani ku jeton bashkė me Broderick dhe me djalin e saj, James Wilkie.

“Ne nuk shqetėsohemi dhe nuk brengosemi nga kėto spekulime”, ėshtė shprehur Parker pėr People.com gjatė njė paraqitje tė pėrbashkėt me burrin e saj tė enjten nė njė shfaqje tė Broadwayt.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Parker: Nuk po ndahemi
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: