ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Jolie e lumtur pėr nomimin pėr Oskar

Shko poshtė 
AutoriMesazh
riana
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 273
Reputation : -1
Registration date : 14/01/2008

MesazhTitulli: Jolie e lumtur pėr nomimin pėr Oskar   Sat Jan 24 2009, 01:47Angelina Jolie ёshtё e ngazėllyer me nominimin e saj nё kategorinė e aktores mё tё mirё, dhe e ka quajtur kёtё “privilegj mbi tё gjitha pritjet”.
Jolie u nominua pёr rolin e saj nё filmin e regjisorit Clint Eastwood, “Changeling”, dhe do tё ketė konkurrente aktoret Anne Hathaway, Kate Winslet, Melissa Leo dhe Meryl Streep nё ceremoninё qё do tё zhvillohet mё 22 shkurt.

“Tё punoj me Clint Eastwood ishte njё shpėrblim nё vete qё do tё zgjasё gjithё jetёn. Ka qenё njё i vit i jashtёzakonshёm i aktrimit dhe jam i nderuar tё jem nё njё shoqėrinė e kėtyre aktorёve tё talentuar, rolet e tё cilёve tё gjithё merritojnё mirėnjohje”, ka thёnё aktorja.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Jolie e lumtur pėr nomimin pėr Oskar
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: