ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 No Doubt bashkohet pėr turne veror

Shko poshtė 
AutoriMesazh
riana
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 273
Reputation : -1
Registration date : 14/01/2008

MesazhTitulli: No Doubt bashkohet pėr turne veror   Thu Jan 22 2009, 21:32Grupi “No Doubt” do tё bashkohet me qėllimin tё zhvillojё njё turne gjatё verёs qё vjen, ka zbuluar vokalistja e grupit, Gwen Stefani.
No Doubt, qё pёrbёhet nga Gwen Stefani, Tony Kanal, Adrian Young dhe Tom Dumont, pritet tё fillojё turneun qё nga maji, qё do tё jetё edhe i pari qё nga ai me Blink 182 nё vitin 2004.

“E gjithё arsyeja pёr turne ёshtё tё kėnaqemi, t’i kёndojmё tё gjitha kёngёt tona tё pėlqyera sёrish dhe tё inspirohemi tё bёjmё muzikё tё re. Ėshtё njё ndjenjё e mirё tё jemi sёrish sё bashku”, ka thёnё Stefani.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
No Doubt bashkohet pėr turne veror
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: