ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Mendes votohet si femra mė e dėshirueshme

Shko poshtė 
AutoriMesazh
riana
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 273
Reputation : -1
Registration date : 14/01/2008

MesazhTitulli: Mendes votohet si femra mė e dėshirueshme   Wed Jan 21 2009, 23:10Aktorja Eva Mendes ёshtё emėruar Femra Mё e Dёshirueshme nё botё nё njё sondazh nё internet nga faqja e njohur AskMen.com.
Ylli i filmit “Hitch”, ka kryesuar njё sondazh ku kanё marrё pjesё mё shumё se shtatё milionё njerėz, duke mposhtur yjet si Scarlett Johansson dhe Rihanna, tё cilat kanё arritur vetėm nё vendin e shtatё respektivisht tё tetё.

Aktorja seksi po ashtu ka mposhtur aktoren Megan Fox e cila nё vitin e kaluar u zgjodh Femra Mё Seksi nё Botё nga magazina FHM.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Mendes votohet si femra mė e dėshirueshme
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: