ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 “Slumdog” shpėrthen nė Britani

Shko poshtė 
AutoriMesazh
riana
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 273
Reputation : -1
Registration date : 14/01/2008

MesazhTitulli: “Slumdog” shpėrthen nė Britani   Wed Jan 21 2009, 23:08Filmi i cili fitoi katёr ēmime Golden Globe, “Slumdog Millionaire”, ka marrё kreun e listės sё filmave mё tё shikuar nё Britaninё e Madhe, me njё rritje tё madhe tё fitimeve, duke mposhtur rekordin e mёhershёm tё vendosur nga “Billy Elliot”.
Filmi i regjisorit Danny Boyle, ka shёnuar njё ngritje tё fitimit pёr 47% nё javėn e dytё tё lėshimit duke arritur 8.6 milionё dollarё, duke qėndruar sipėr filmit tё ri tё Will Smith, “Seven Pounds”. Rekordi i ngritjes mё herėt mbahej nga filmi “Billy Elliot” me 13% rritje.

Komedia e Sean William Scott dhe Paul Rudd, “Role Models” ka rёnё nga pozita e parё nё tё tretёn, derisa “My Bloody Valentine” ka debutuar numėr katёr tё listės britanike tё filmave.

Top pesėshi ёshtё mbyllur nga komedia romantike ku luajnė Kate Hudson dhe Anne Hathaway, “Bride Wars”.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
“Slumdog” shpėrthen nė Britani
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: