ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Winehouse shpėton njė turiste

Shko poshtė 
AutoriMesazh
riana
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 273
Reputation : -1
Registration date : 14/01/2008

MesazhTitulli: Winehouse shpėton njė turiste   Wed Jan 21 2009, 22:44Kёngёtarja Amy Winehouse ka bёrё njё vepėr heroike, derisa gjatė pushimeve nё St Lucia, ka shpėtuar njё pushues nga mbytja nё Detin e Karaibeve.
Krijuesja e hitit “Rehab”, e cila ёshtё nё pushime tё gjata nё ishull, ka ndihmuar turisten Louise Williams, pasi ajo kishte rёnё nga barka e saj nga njё valė masive.

Winehouse ka vapuar dhe i ka ndihmuar turistes pёr tё mos u fundosur nё det, ka shkruar tabloidi anglez The Sun.

“Jam befasuar nga mirėsia e saj. Ajo doli dhe mё ndihmoi. Njё valё e madhe kapi anijen dhe unё fluturova dhe godita njё shkėmb. Amy ishte nё plazh, 20 metra larg dhe vrapoi menjёherё dhe tha, ‘Tё shohim ēfarė tё ndodhi’. Ajo mё mori dhe mё dėrgoi tek dushet dhe vazhdimisht mё pyesje nёse jam mirё”, ka thёnё turistja.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Winehouse shpėton njė turiste
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: