ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Hilton: Dua tė rri vetė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
riana
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 273
Reputation : -1
Registration date : 14/01/2008

MesazhTitulli: Hilton: Dua tė rri vetė   Wed Jan 21 2009, 00:01Paris Hilton planifikon tė mos gjejė tė dashur pas ndarjes nga rokeri i grupit "Good Charlotte", Benji Madden, me qėllim qė 'ta gjejė vetveten'.
Ylli i filmit “Simple Life” dhe kitaristi Madden u ndanė nė nėntor tė vitit qė shkoi, megjithatė ata kanė mbetur shokė tė mirė me njėri-tjetrin. Ndėrsa trashėgimtarja e hoteleve preferon tė qėndrojė vetė pėr njė kohė tė gjatė, para se tė fillojė njė lidhje tė re.

“Nuk jam e gatshme tė filloj njė lidhje tjetėr. Mendoj se do tė jetė mirė pėr mua tė qėndroj vetėm dhe ta gjej vetveten. Njė ditė do ta gjej dikė, mirėpo tash pėr tash nuk dua tė jem me askėnd”, ka thėnė pasanikja.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Hilton: Dua tė rri vetė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: