ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Snoop Dogg kėrkon ndihmė nga miqtė britanik

Shko poshtė 
AutoriMesazh
riana
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 273
Reputation : -1
Registration date : 14/01/2008

MesazhTitulli: Snoop Dogg kėrkon ndihmė nga miqtė britanik   Mon Jan 19 2009, 21:12Ylli i muzikės hip-hop, Snopp Dogg, ka kėrkuar ndihmė nga miqtė e tij tė famshėm, Sir Paul McCartney, Madonna dhe David Beckham, t’i mundėsojnė atij tė udhėtojė sėrish nė Britaninė e Madhe.
Reperit i ėshtė ndaluar udhėtimi nė Britani pasi ai u arrestua nė Aeroportin Heathrow tė Londrės nė vitin 2006 pėr kacafytje. Por krijuesi i hitit “Drop it Like it's Hot” ėshtė i paepur tė vizitojė Londrėn.

“Mė pėlqen Londra dhe dėshiron tė rikthehem atje. Kam telefonuar David Beckham, Sir Paul McCartney tė mė ndihmojnė tė rikthehem atje. Jam pėrpjekur ta pėrfshi edhe Madonnėn po ashtu. Dua qė ata t’i shkruajnė kryeministrit tė ndryshojė mendje”, ka thėnė reperi.

Snoop ka kėrkuar ndihmė po ashtu edhe nga fansat e tij britanik.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Snoop Dogg kėrkon ndihmė nga miqtė britanik
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: