ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Hilton: Kam shumė ngjashmėri mė Jolien

Shko poshtė 
AutoriMesazh
riana
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 273
Reputation : -1
Registration date : 14/01/2008

MesazhTitulli: Hilton: Kam shumė ngjashmėri mė Jolien   Mon Jan 19 2009, 12:05Paris Hilton ka thėnė se ajo dhe aktorja e filmit “Tomb Raider” janė shumė tė ngjashme dhe se do tė mund tė kalon shumė mirė nė shoqėri me njėra-tjetrėn.
“Mė pėlqen Angelina Jolie. Ajo ėshtė e fuqishme por e mrekullueshme dhe e shfrytėzon famėn e saj pėr gjėra tė mira, pėr tė bėrė ndryshime tė mėdha nė botė. Kjo ėshtė njė kualitet i veēantė. Do tė kisha shumė gjėra tė pėrbashkėta me tė”, ka thėnė Hilton.

Paris po ashtu ka thėnė se Angelina ėshtė njė lloj personi me tė cilin do tė pėlqente tė ishte shoqe.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Hilton: Kam shumė ngjashmėri mė Jolien
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: