ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Barrymore: Nervat mė kanė bėrė tė humbas nė peshė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
riana
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 273
Reputation : -1
Registration date : 14/01/2008

MesazhTitulli: Barrymore: Nervat mė kanė bėrė tė humbas nė peshė   Mon Jan 19 2009, 01:55Aktorja Drew Barrymore ka zbuluar se si ajo ka arritur tek figura e saj e re - duke mos mbajtur dietė.
Ylli i filmit “He's Just Not That into You”, 33-vjeēare duhej tė shtonte 5 kilogramė pėr tė luajtur nė filmin e ri “Grey Gardens”, por ajo bėri tė kundėrtėn, duke humbur po aq.

“Kam humbur shumė peshė pėr shkak se isha shumė nervoze dhe nuk mund tė haja. Humba 5 kilogramė. Normalisht jam pėrpjekur tė humbas dhe nuk kam mundur. Nė mėnyrė ironike, kėsaj here duhej tė shtoja peshė por nuk mund ta ēoja ushqimin nėpėr fyt”, ka thėnė aktorja.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Barrymore: Nervat mė kanė bėrė tė humbas nė peshė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: