ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Bunton do tė bėhet aktore

Shko poshtė 
AutoriMesazh
riana
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 273
Reputation : -1
Registration date : 14/01/2008

MesazhTitulli: Bunton do tė bėhet aktore   Fri Jan 16 2009, 11:50Ish-anėtarja e grupit "Spice Girls", Emma Bunton, ka vendosur qė ta ndryshojė kahun e karrierės, ajo dėshiron ta pushtojė Hollywoodin, pėr kėtė arsye aktualisht ėshtė duke marrė leksione aktrimi.
Kėngėtarja, e cila qė nga ndarja e grupit tė vajzave ka ushtruar profesionin e prezantueses televizive, ka vendosur qė tė heqė dorė nga muzika dhe tė bėhet aktore.

“Kam dėshirė tė madhe tė merrem me aktrim. E di se do tė mė marrė shumė kohė, pasi nevojiten shumė orė aktrimi dhe mėsimi pėr tė aktruar, megjithatė kjo ėshtė ajo qė dua tė bėj”, ka thėnė Emma.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Bunton do tė bėhet aktore
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: