ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Smith: Obama e ka ndryshuar botėn

Shko poshtė 
AutoriMesazh
riana
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 273
Reputation : -1
Registration date : 14/01/2008

MesazhTitulli: Smith: Obama e ka ndryshuar botėn   Thu Jan 15 2009, 21:52Will Smith ėshtė i entuziazmuar qė Barack Obama do ta marrė udhėheqjen nė Shtėpinė e Bardhė javėn ardhshme (20 janar) dhe pohon se presidenti i parė afro-amerikan do ta ndryshojė botėn pėrgjithmonė.

Aktori dhe kėngėtari Smith ėshtė mbėshtetės i fuqishėm i demokratit Obama dhe gjatė fushatės elektorale e ka mbėshtetur atė edhe publikisht.

“Nuk ėshtė vetėm revolucion, por edhe evolucion. Kurrė mė parė nė histori njė ‘skllav’ nuk ėshtė bėrė udhėheqės dhe nuk ėshtė mbėshtetur kaq shumė nga tė gjitha shtresat. Ky ėshtė njė moment shumė i madh pėr Amerikėn dhe gjithė botėn”, ka thėnė Smith pėr programin britanik tė mėngjesit GMTV.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Smith: Obama e ka ndryshuar botėn
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: