ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Leona Lewis do tė lėshojė linjė parfumesh

Shko poshtė 
AutoriMesazh
riana
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 273
Reputation : -1
Registration date : 14/01/2008

MesazhTitulli: Leona Lewis do tė lėshojė linjė parfumesh   Thu Jan 15 2009, 21:39Ylli i muzikės pop, Leona Lewis, raportohet se ёshtё duke u pėrgatitur tё lėshojё linjё tё saj tё parfumeve.

Krijuesja e hitit “Bleeding Love”, e cila sё fundi nёnshkroi njё marrėveshje pёr tё publikuar autobiografinė e saj, do tё bashkohet me markёn gjermane tё produkteve tё bukurisё, LR, pёr tё lėshuar aromėn qё do tё mbajё emrin e saj.

“Leona ka pasur shumё oferta pёr tё krijuar parfumin e saj, por ajo dėshironte tё ishte e sigurt se do tё punonte me njё kompani etike. Ajo ka njё dorё tё madhe qё do t’i ndihmojё nё krijimin e aromės dhe nё dizajnin e shishes dhe tash ajo nuk mund tё presё ta sheh atё nё shitore”, ka thёnё njё burrim pёr The Sun.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Leona Lewis do tė lėshojė linjė parfumesh
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: