ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Lopez: Divorci nuk ėshtė zgjidhje

Shko poshtė 
AutoriMesazh
riana
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 273
Reputation : -1
Registration date : 14/01/2008

MesazhTitulli: Lopez: Divorci nuk ėshtė zgjidhje   Thu Jan 15 2009, 21:37Jennifer Lopez edhe njёherё ka hedhur poshtė raportet se ajo do tё ndahet nga burri i saj Marc Anthony, duke thёnё se fundi i martesės “nuk ёshtё njё opsion”

Thashethemet pёr divorc tё dyshes filluan nё dhjetorin e kaluar pasi dyshja e famshme, qё lindi binjakėt Max dhe Emme nё shkurt, u vėrejtėn nё njё varg paraqitjesh publike pa unazat e martesės.

Por, Lopez, 39-vjeēare, thotė se ata nuk janё duke menduar divorcin dhe se dėshiron qё ajo dhe Marc do tё mbeten tё lidhur me njёri-tjetrin.

“Ēdo herё qё nuk mbaj unazё, njerėzit mendojnė se jam divorcuar. Divorci nuk ёshtё, dhe kurrė nuk ka qenё, njё opsion”, ka thёnё Lopez.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Lopez: Divorci nuk ėshtė zgjidhje
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: