ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Salma Hayek: E kam ‘vrarė' mėsuesin

Shko poshtė 
AutoriMesazh
riana
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 273
Reputation : -1
Registration date : 14/01/2008

MesazhTitulli: Salma Hayek: E kam ‘vrarė' mėsuesin   Thu Jan 15 2009, 21:36Aktorja Salma Hayek nuk din tё flasė frėngjisht, pasi ajo e ka “vrarė” mėsuesin kur kishte qenė nё Francё pёr kurse tё gjuhės.

Hayek, tash 42-vjeēare, ishte dėrguar nga prindėrit e saj gjatё moshės tinejxhere, pёr tё mėsuar gjuhёn e dashurisё. Por ajo kishte qenё aq e vendosur pёr t’u kėnaqur me shoqet, sa iu kishte telefonuar prindėrve tё saj dhe iu kishte thёnё se mėsuesi kishte “vdekur”.

“Ėshtė tragjike. Unё nuk flas mirё gjuhėn frėnge, por kam mundur ta flas. Kur isha 17 ose 16 vjeēare, prindėrit e mi mё dėrguan nё Paris pёr tё studiuar gjuhėn pёr gjithė verėn, nё njё kur intensiv, gjashtė orё nё ditё tek njё mėsues privat dhe tё qėndroja me murgesha franceze”, ka thёnё Hayek.

“Njё shoqe nga Greqia mё kёrkoi dhe mё tha, ‘A je ēmendur? Dėshiron ta kalosh gjithё verёn e mbyllur nё njё klasё?’. Andaj bёmё njё plan dhe iu telefonova prindėrve dhe iu thash se mėsuesi kishte vdekur dhe ishte shumė vonė dhe ata nuk mund tё gjenin mėsues. Andaj shkova nё Greqi dhe tash vėrtet mё vjen keq qё e ‘vrara’ mėsuesin, pasi vėrtet do tё mund tё flisja frėngjisht”, ka shtuar aktorja.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Salma Hayek: E kam ‘vrarė' mėsuesin
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: