ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Pattinson nė probleme pas prerjes sė flokėve

Shko poshtė 
AutoriMesazh
riana
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 273
Reputation : -1
Registration date : 14/01/2008

MesazhTitulli: Pattinson nė probleme pas prerjes sė flokėve   Wed Jan 14 2009, 15:14Aktori britanik Robert Pattinson ёshtё futur nё telashe me producentёt e filmit “Twilight” pёr shkak se i kishte prishur stilin e flokėve tё tij duke i shkurtuar ato.

Ylli ka qenё i njohur pёr flokёt e gjata tё ngritura lartё, por muajin e kaluar ishte parё me njё stil flokёsh shumё tё shkurta.

Dhe ky ndryshim radikal i ka hidhėruar producentёt e filmit tё fundit tё aktorit, pasi Pattinson ka nėnshkruar pёr tё pёrsёritur rolin e tij edhe nё filmin e ri, qё do tё fillojė tё xhirohet nё mars.

“Kam dėgjuar se ai ka qenė nё telashe pёr shkak se kishte shkurtuar flokėt. Por, ēfarė mund tё them? Mё pёlqejnё djemtė me flokė tё gjata. Mendoj se ai po merr shumė vėmendje. Ēdo lėvizje e tij xhirohet dhe ai fotografohet dhe dokumentohet, andaj nuk do tё komentoj mё shumė”, ka thёnё bashkė-aktorja e tij, Ashley Greene.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Pattinson nė probleme pas prerjes sė flokėve
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: