ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Drew Barrymore: Kurrė nuk kam qenė mė e lumtur

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Blut-Angel
Admin
Admin


Numri i postimeve : 1360
Age : 29
Location : student
Reputation : 0
Registration date : 08/01/2008

MesazhTitulli: Drew Barrymore: Kurrė nuk kam qenė mė e lumtur   Tue Jan 13 2009, 19:00Aktorja Drew Barrymore thotё se ёshtё duke u kėnaqur nё vitet e saj tё tridhjeta dhe shton se kjo ёshtё “periudha mё e mirё” nё jetёn e saj.

Aktorja, e cila sё fundi u nda nga i dashuri Justin Long, thotė se ajo ёshtё mё e lumtur se qё ka qenё ndonjёherё dhe nuk shqetėsohet pёr plakjen.

“Ėshtė koha mё e mirė nё jetёn time. Nuk mendoj se ndonjёherё kam qenė mё e lumtur. Rėndesa dhe rrudhat tё cilat vijnė me moshėn janė tё kėndshme pёr mua, kjo do tё thotė se asgjė nuk mund tё krahasohet me urtёsinё brenda kokės dhe zemrės time”, ka thёnё aktorja.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.pejanet.tk
 
Drew Barrymore: Kurrė nuk kam qenė mė e lumtur
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: