ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Mirsa: Muzika ime e ndikuar nga babai

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Blut-Angel
Admin
Admin


Numri i postimeve : 1360
Age : 29
Location : student
Reputation : 0
Registration date : 08/01/2008

MesazhTitulli: Mirsa: Muzika ime e ndikuar nga babai   Tue Jan 13 2009, 18:56Kёngёtarja gjilanase Mirsa Kёrēeli, nё njё intervistё tё fundit ka thёnё se nё stilin e saj tё muzikės ndikim tё madh ka pasur shija e babait.

Mirsa, e cila thotė se pėlqen rokun, muzikё tё cilёn e ka kultivuar edhe babai i saj, nё kohёn kur ёshtё marrё aktivisht me muzikё, zbulon se nё pėrcaktimin pёr zhanrin e muzikės tё cilės i takon ajo, muzikёs pop, ndikim tё madh ka pasur babai.

“Falenderoj babin pёr ndihmёn e tij. Ai ka qenё roker, dhe mё ka ndihmuar dhe mё ndihmon shumё rreth muzikės. Unё gjithmonė e kam dashur dhe e dua rokun, ndėrsa babi tash mё shumё preferon kёtё muzikё, tё cilёn unё e kultivoj pёr momentin”, ka thёnё Mirsa pёr njё televizion lokal tё Prizrenit.

Mirsa arriti sukses tė madh me kėngėn “Djaloshi im”, me tė cilėn u prezantua nė festivalin “Kėnga Magjike”, dhe qė atёherё karriera e saj ka qenė vetėm nё lulėzim.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.pejanet.tk
 
Mirsa: Muzika ime e ndikuar nga babai
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: