ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Paris Hilton: Nuk i kam rritur gjinjtė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Paris Hilton: Nuk i kam rritur gjinjtė   Tue Jan 13 2009, 16:51


Ylli i shout “Simple Life” dhe trashėgimtarja e hoteleve, Paris Hilton, ka mohuar se ajo ka bёrё zmadhimin e gjoksit tё saj.

Bukuroshja, e cila sё fundi u nda nga i dashuri, rokeri i “Good Charlote”, Benji Madden, thotė se ajo ёshtё e tmerruar tё futet nёn thika

“Unё tmerrohem nga gjilpėrat. Mё pėlqen tё dukem natyrale dhe me gjoks tё rrafshtё. Kur isha e re isha e obsesionuar tё vesh sutiene dhe gjёra tё mbushura, por derisa rritem kuptoj se mё pėlqen vetja ashtu siē jam”, ka thёnё Hilton.

Nё tё njёjtёn intervistё, Paris, e cila u bё e famshme edhe me videon seksi tё xhiruar me njё tё dashur tё saj, ka thёnё se ajo deri tash ka fjetur vetėm me dy njerėz. A thua?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Paris Hilton: Nuk i kam rritur gjinjtė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: