ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Tom Cruise: Mė pėlqejnė sfidat

Shko poshtė 
AutoriMesazh
riana
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 273
Reputation : -1
Registration date : 14/01/2008

MesazhTitulli: Tom Cruise: Mė pėlqejnė sfidat   Sun Jan 11 2009, 19:55Aktori Tom Cruise, i cili luan rolin e kolonelit Claus von Stauffenberg, nё filmin mё tё ri “Valkyrie”, pėlqen tё luajё role “sfiduese”.
Filmi flet pёr tregimin rreth njё komploti pёr tё vrarё Adolf Hitlerin.

“Koleneli ka qenjё njё karakter shumё m ndryshe pёr mua ta portretizoj, por unё gjithmonė kam marrё role sfiduese. Unё gjithmonė kёrkoj filma tё mirё dhe gjithmonė kam dashur ta sfidoj veten. Dua tё zhvillohem si artist dhe nuk mendoj se kjo ndonjёherё do tё ndryshojё”, ka thёnё Cruise.

Ylli i filmit “Top Gun”, i cili ёshtё martuar me aktoren Katie Holmes, po ashtu ka thanё se ai nuk do ta lente njё film vetėm pёr shkak tё subjektit tё tij kontrovers.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Tom Cruise: Mė pėlqejnė sfidat
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: