ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Winehouse: Blake ishte i keq nė shtrat

Shko poshtė 
AutoriMesazh
riana
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 273
Reputation : -1
Registration date : 14/01/2008

MesazhTitulli: Winehouse: Blake ishte i keq nė shtrat   Sun Jan 11 2009, 19:52Amy Winehouse ka ‘sulmuar’ burrin e saj tё burgosur, Blake Fielded-Civil, duke thёnё se ai ka qenё “i pavlerё” nё shtrat.
Krijuesja e hitit “Rehab”, e cila aktualisht ёshtё nё pushime nё St Lucia, ka foluar hapur rreth jetёs private dhe tё dashurit Josh Bowman, pёr gazetėn britanike News of The World.

“Blake ishte i dobėt nё shtrat. E dinit? Po thuajse secilёn herё qё flija me tё ishte sikur tё isha e vdekur. Nuk e di se ēfarė ndodh me ne tash dhe gjatё kohės kam harruar se jam martuar ndonjёherё”, ka thёnё Amy.

“Jam kёtu e lumtur dhe po kaloj kohё tё mira me Josh. Do tё merrem vesh me Blake kur tё rikthehem, por e gjithё martesa jonё ishte e bazuar nё drogё. Andaj tё jesh me dikё si Josh, ёshtё shumё mё mirё pёr mua”, ka shtuar kёngёtarja.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Winehouse: Blake ishte i keq nė shtrat
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: