ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Paris Hilton: Benji Madden mė ka ndihmuar tė rritem

Shko poshtė 
AutoriMesazh
riana
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 273
Reputation : -1
Registration date : 14/01/2008

MesazhTitulli: Paris Hilton: Benji Madden mė ka ndihmuar tė rritem   Sun Jan 11 2009, 04:36Bukuroshja Paris Hilton thotė se lidhja me ish-tё dashurin e saj, Benji Madden, e ka bёrё atё mё tё pjekur.
Ylli i shout “Simple Life” dhe rokeri i bendit “Good Charlotte” u ndanё nё muajin nėntor pas disa muajsh lidhje. Por Paris e ka lavdėruar Benji-n pёr rolin e tij nё jetёn e saj.

“Lidhja mё ka bёrё tё shoh tё mirat nё veten time. Kurrė nuk jam trajtuar aq mirё nё jetё ose t’i besoj dikujt si kёtё herё. Benji ёshtё njё person shumё i veēantё. Askush nuk ёshtё si ai. E dua. Ai vėrtet mё ka bёrё tё rritem dhe t’i shoh gjёrat mё me pjekuri, gjatё kohės sa ishim bashkё”, ka thёnё Paris.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Paris Hilton: Benji Madden mė ka ndihmuar tė rritem
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: