ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Cameron Diaz planifikon tė martohet?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
riana
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 273
Reputation : -1
Registration date : 14/01/2008

MesazhTitulli: Cameron Diaz planifikon tė martohet?   Sun Jan 11 2009, 04:32Cameron Diaz raportohet se ёshtё duke planifikuar tё martohet me modelin Paul Sculfor, pasi dyshja e kanё dėrguar lidhjen e tyre nё njё nivel tjetėr, duke vendosur tё bashkёjetojnё.
Dyshja, tё cilёt filluan lidhjen mё herėt gjatё kėtij viti, thuhet se po kalojnė “kohё tё mrekullueshme” duke bashkėjetuar, ashtu qё dёshirojnё ta bёjnё lidhjen e tyre edhe zyrtare.

“Cameron dhe Paul janė duke kaluar kohė tё mrekullueshme dhe nuk duan ta prishin atё duke i nxitur gjėrat, por ata po e pėrmendin fjalёn ‘m’ herё pas here”, ka thёnё njё burim i afėrt me ēiftin.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Cameron Diaz planifikon tė martohet?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: