ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Brad Pitt do tė heqė dorė nga aktrimit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
riana
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 273
Reputation : -1
Registration date : 14/01/2008

MesazhTitulli: Brad Pitt do tė heqė dorė nga aktrimit   Sun Jan 11 2009, 04:30Pasi e dashura e tij, Angelina Jolie, tha mё herёt se ajo planifikon tё bёjё njё pushim dyvjeēar nga aktrimi, edhe Brad Pitt ka zbuluar se ai ka nё plan tё heqё dorё tёrёsisht nga aktrimi gjatё disa viteve tё ardhshme.
“Do tё doja t’i ekuilibroj tё gjitha tash, por mbase nё njё moment nё dekadёn e ardhshme do tё largohem nga bota e aktrimit”, ka thёnё Pitt.

“Tё jem i sinqertė, dua qё tё gjithё fёmijёt tё arrijnė moshėn 18-vjeēare, dhe pastaj ta rivlerėsoj dhe vendos se ēfarė do tё bёj. Po kėnaqem me punё mё shumё se kurdoherė. Jam me mё shumё pёrvojё tash dhe jam nё vazhdimėsi. Mё e rёndёsishme mё duket qё fёmijёt e mi t’i shohin filmat sepse dua t’i bёj krenar. Ka vetėm disa filma tё cilat do t’i ndryshoja”, ka thёnё Pitt.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Brad Pitt do tė heqė dorė nga aktrimit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: