ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Cyrus ėndėrron ish-tė dashurin

Shko poshtė 
AutoriMesazh
riana
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 273
Reputation : -1
Registration date : 14/01/2008

MesazhTitulli: Cyrus ėndėrron ish-tė dashurin   Sat Jan 10 2009, 18:21Sensacioni i tė rinjve Miley Cyrus ka pranuar se ajo ėndėrron pėr ish- tė dashurin e saj, anėtarin e grupit "Jonas Brothers", Nick.

Aktorja dhe kėngėtarja Cyrus, e cila ka qenė nė lidhje me 16-vjeēarin Nick Jonas, thotė se ēdo natė mendon pėr kohėn qė ka kaluar me grupin e ish-tė dashurit tė saj dhe nuk mund ta largojė atė nga mendja.

“Kam qenė nė turne me ‘Jonas Brothers’, ndėrsa ende ėndėrroj se jam nė turne me ta. Ata mė ftonin nėpėr ndeja tė ndryshme... Ēdo natė mendoj pėr kohėn qė kemi kaluar bashkė”, ka thėnė Miley.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Cyrus ėndėrron ish-tė dashurin
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: