ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Jolie planifikon njė pauzė tė gjatė aktrimi

Shko poshtė 
AutoriMesazh
riana
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 273
Reputation : -1
Registration date : 14/01/2008

MesazhTitulli: Jolie planifikon njė pauzė tė gjatė aktrimi   Sat Jan 10 2009, 18:17Aktorja Angelina Jolie ёshtё duke planifikuar njё pauzё tjetёr tё gjatё nga aktrimi nё vitin 2009.

Nёna e gjashtё fёmijёve shpesh ka folur se familja e saj ёshtё para karrierёs. Ajo pauzoi po thuajse gjatё gjithё vitit 2008 nё pėrgatitje pёr tё pritur binjakёt Knox dhe Vivienne dhe tashmё planifikon edhe njё zbrazėti tjetėr.

“Kam pasur njё vit tё qetё dhe mund tё punoj edhe disa muaj. Por, nёse e bёj, mbase do tё marr edhe njё vit e gjysmё ose dy pauzё. Do tё punoj shumё mё pak”, ka thёnё aktorja.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Jolie planifikon njė pauzė tė gjatė aktrimi
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: