ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Zellweger: Nuk kam kohe per te dashur

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Zellweger: Nuk kam kohe per te dashur   Sat Jan 10 2009, 13:45


Aktorja Renee Zellweger thotė se arsyeja se pse ajo nuk kėrkon te dashur eshte sepse esht shum e zen

Ylli i filmit “Bridget Jones's Diary”, e cila eshte folur se ka pasur lidhje edhe me George Clooneyn, thotė se orari i ngarkuar e ndalon ate te gjeje te dashur.

“Puna esht se une jam larg gjith kohes. Mendoj se ne se do te qėndroja nje kohe te gjat do te mund te njihja dike me shume se sa per nje takim darke. Por, nuk mendoj se jeta ime eshte e zbrazet ose se duhet te bej diēka me ndryshe”, thotė aktorja.

“Kam shumё projekte pёr t’i realizuar. Dua tё studioj historinė amerikane dhe shkencat politike, tё jetoj nё njё apartament nё Francё dhe ta rregulloj frėngjishten time. Dhe a thua ka kohё pёr tё gjitha? Nuk jam e vetmuar, thjesht jam e ngarkuar. Kjo ёshtё jeta ime”, ka shtuar Zellweger.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Zellweger: Nuk kam kohe per te dashur
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: