ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Dashuria e Conellyt pėr Aniston

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Dashuria e Conellyt pėr Aniston   Fri Jan 09 2009, 21:15


Jennifer Conelly ka kaluar aq mirė gjatė kohės kur ka punuar me Jennifer Aniston, saqė dėshiron qė nė tė ardhmen tė shoqėrohet me tė.

Dy aktoret janė takuar gjatė xhirimit tė filmit “He's Just Not That Into You”, ndėrsa Conelly thotė se ėshtė kėnaqur nė shoqėrimin e Aniston, prandaj ajo ka dėshirė tė madhe qė jo vetėm nė aspektin profesional, por tė njihet me Aniston edhe nė mėnyrė private.

“Gjithmonė kam pasur mendimin se ajo ėshtė e talentuar, e dashur, e ngrohtė dhe zemėrgjerė, ndėrsa pas filmit e dėshmova kėtė gjė. Ndėrsa tani dėshiroj tė behėm shoqe e saj dhe tė dalim ndonjėherė bashkė”, ka thėnė Conelly.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Dashuria e Conellyt pėr Aniston
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: