ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Johansson: Me punė arrihet gjithēka

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Johansson: Me punė arrihet gjithēka   Fri Jan 09 2009, 21:11


Aktorja joshėse Scarlett Johansson thotė se sekreti i saj pėr suksesin qė ka arritur ėshtė puna, por duke ia shtuar edhe njė dozė tė fatit.

Ylli i filmit “Lost In Translation” ka filluar karrierėn ‘e madhe’ nė moshė 13-vjeēare nė filmin e vitit 1998, “The Horse Whisperer”, dhe nga ajo kohė ka arritur tė bėjė emėr nė disa filma mjaft tė suksesshėm.

“Kam dashur tė luaj nė filma qė nė moshė trevjeēare, prandaj suksesi qė kam arritur ėshtė si rezultat i ambicieve tė mia dhe punės sė vazhdueshme qė kam bėrė. Por duke mos lėnė anash edhe fatin, pasi qė ka plot njerėz mė tė talentuar se unė, tė cilėt nuk e kanė fatin tė jenė tė suksesshėm”, ka thėnė aktorja.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Johansson: Me punė arrihet gjithēka
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: