ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Hathaway e turpėruar nga prindėrit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Hathaway e turpėruar nga prindėrit   Fri Jan 09 2009, 16:46


Aktorja Anne Hathaway ka mbetur e skuqur nga prindėrit e saj, pasi ata i kishin thёnё njё reporteri tё thashethemeve se “seksi i mrekullueshėm” ёshtё sekreti i martesės sё tyre tё gjatё.

Attorney Jerry Hathaway dhe ish-gruaja e tij Kate ishin prindėr krenar nё qilimin e kuq, nё premierёn e New Yorkut tё filmit tё fundit tё vajzės sё tyre “Bride Wars” kёtё javё.

Ata ishin tё lumtur tё zbulojnė edhe se martesa e tyre 28-vjeēare kishte qenё rezultat i seksit tё vazhdueshėm, komente qё kanё turpėruar vajzėn e tyre.

“Oh, ju lutem. Duhet tё harroj qё ata kanё folur pёr seks tё mrekullueshėm. Preferoj tё mendoj se ata vetėm kanё komentuar me njёri tjetrin dhe kam qenё vėrtet e turpėruar”, ka thёnё aktorja.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Hathaway e turpėruar nga prindėrit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: