ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Schreiber: Vodka na mbajti ngrohtė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Schreiber: Vodka na mbajti ngrohtė   Fri Jan 09 2009, 16:45


Ylli i filmave James Bond, Daniel Craig dhe aktori Live Schreiber, kanё konsumuar vodka me qёllim qё tё ruajnė tё ftohtin gjatё xhirimit tё filmit tё ri tё luftės, “Defiance”.

Dy aktorёt dёshtuan tё nxehen gjatё xhirimeve tё fundit nё Lituani, andaj edhe kanё pirё nё tentim pёr tё mposhtur dridhmat.

“Sekreti ynё i qėndrimit ngrohtё ishte vodka. Kishim shumё vodka tё mirё lituaneze. Ishte shumё e mirё, dhe kemi pirё shumё”, ka thёnё Shreiber.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Schreiber: Vodka na mbajti ngrohtė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: