ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Obama nё librat e “Spider-Manit”

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Obama nё librat e “Spider-Manit”   Fri Jan 09 2009, 16:44


Presidenti i ri amerikan, Barack Omaba, do tё nderohet nё faqet e versionit tё fundit tё librit komik mbi Spider-manin.

Obama, njё fan i kahmotshёm i superheroit, do tё paraqitet nё njё ngjarje shtesё nё librin e ri tё Marvel Comics, nё njё insert tё titulluar “Spidey Meets the President!”.

“Kur dėgjuam se presidenti i zgjedhur Obama ёshtё njё kolektor i filmave komik tё Spider-Man, e dinim se kёta dy figura historike duhej tё takoheshin nё librat tana tё ‘Marvel Universe’,”, ka thёnё kryeredaktori Joe Quesada.

Mbase nё njё tё ardhme Obama mund tё jetё edhe pjesё e filmave dhe jo vetėm e librave mbi shpėtimtarin Spider-man.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Obama nё librat e “Spider-Manit”
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: